Haber

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Melek Mosso konseri sonrası görevinden istifa etti

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, müzisyen Melek Mosso’nun kentte verdiği konser sonrası yaşananlar nedeniyle görevinden ayrıldığını belirtti.

Yüksel, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla 2009 yılından bu yana AK Parti Tekirdağ teşkilatlarının çeşitli kademelerinde görevler üstlendiğini belirtti.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Süleymanpaşa’dan belediye başkanı seçildiğini belirten Yüksel, şunları söyledi:

“Göreve geldiğim andan itibaren çalışma arkadaşlarımla gece gündüz ‘Halka hizmet Allah’a hizmettir’ diyorum. Erdemimle, haysiyetimle, şerefimle, tüm vatandaşlarımızın anlayışıyla hizmet ettim, bu sebeple kendilerinden tekrar hayırlara vesile olmasını istiyorum.

Sanatçının (Melek Mosso) konserde özür dilemesinin ardından, yaşanan anlık olaylar teşkilatlarımızın hassasiyetlerine dokunduğu için çok yakından tanıdığım milletimden ve şerefle hizmet ettiğim Süleymanpaşa’da şansızlık adına özür diledim. Sayın Cumhurbaşkanımızın büyük ve güçlü bir Türkiye hedefiyle ortaya koyduğu Türk Yüzyılı vizyonu ülke gündemini daha çok meşgul etmektedir. Belediye başkanlığı görevimden ayrıldığımın bilinmesini isterim.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara nakliyat
nakliyat
Başa dön tuşu