Haber

UYUŞTURUCU BAĞIMLILIĞI GENÇ KIZ ARAÇ ALTINA GİRDİ VE 2 SAAT POLİSE DİRENDİ

ADANA’da bir gencin kendisini kovaladığını söyleyen Perihan Y. (23), park halindeki otomobilin altına girdi. Uyuşturucu bağımlısı olduğu iddia edilen ve ‘Beni zorla almaya çalışıyorlar’ diyen Perihan Y., 2 saat polisle uğraştıktan sonra otomobilin altından inerek kaçtı.

Olay, Seyhan ilçesine bağlı Çınarlı Mahallesi’nde meydana geldi. Yolda yürüyen Perihan Y., bağırarak park halindeki otomobilin altına koştu. Çığlıkları duyan şahıslar otomobile gelerek Perihan Y.’yi çıkarmaya çalıştı. Perihan Y. uzun uğraşlara rağmen aracın altından çıkamayınca polise haber verildi.

İhbar üzerine olay yerine gelen ekipler, Perihan Y.’nin aracın altından çıkmasını istedi. Hiç bir şey yapmadım. Buraya gel, dedi. Sonra peşinden koştuktan sonra buraya girdim. Beni zorla almaya çalıştıklarını söyleyen Perihan Y., polisin yaklaşık 2 saat çalışmasının ardından şahısları bölgeden uzaklaştırması üzerine otomobilin altından çıktı. Çok endişelenen Perihan Y., arkasına bakarak kaçtı. Perihan Y. girdiği apartmanın bahçe duvarından atlayarak gözden kayboldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu