İş

senCard Flexi, QNB Finansbank’ın tercihi oldu

Şirketlerin çalışanlarına sağladıkları esnek yan hakların idaresini kolaylaştıran ve çalışanların yan haklarını kendi beğeni ve gereksinimlerine nazaran seçmelerine imkan tanıyan senCard Flexi, QNB Finansbank’ın tercihi oldu.

Bupa Türkiye ve ATP iş iştirakinde kesime sunulan senCard Flexi; çalışanların, şirketin kendilerine sağladığı temel ve yan haklara ait toplam bedeli görebilmelerine, ayrıntılarını kolay kolay inceleyebilmelerine ve diledikleri eser ve hizmetleri alarak kendilerine özel yan hak paketlerini tasarlayabilmelerine imkan sağlıyor.

Organizasyonlarda ‘kişiselleştirilmiş çalışan deneyimi’ sunmanın verimlilik ve çalışan bağlılığını beraberinde getirdiğini söyleyen Bupa Türkiye İdare Heyeti Lideri ve CEO’su Gökhan Gürcan, “Şirketlerin, tertiplerin en değerli, en büyük varlığı elbet ki çalışanları ve pandemiyle birlikte değişen çalışma metodolojileri, teknolojinin iş yapışlara entegrasyonu artmış olsa dahi, ‘insan’a ve emeğe olan muhtaçlık devam ediyor. O sistemleri yahut kurduğumuz o süreçleri tekrar en güvendiğimize, insanımıza teslim ediyoruz. Bir yandan, insanın memnunluğu ve motivasyonu için şirketlerin İnsan Kaynakları idareleri canla başla çalışıyor, ‘her gün bir öncekinden daha farklı hangi değer önermesi geliştirebiliriz?’ yahut ‘insana yatırımımızı daha fazla nasıl artırabiliriz?’ diye düşünüyor, bunun için bütçe savaşları veriyor; başka yandan iş hayatındaki jenerasyonların karma hale geldiği bu düzlemde ‘herkese hem hitap hem hizmet edecek’ yapılar kurgulamaya çalışıyor. Pekala çalışanlarımız, bu çabayı, sunulan bu kıymet önermelerini görebiliyor ve tamamına erişebiliyor mu? Sunulan kıymet önermelerini kendi gereksinimine ve isteklerine uygun seçebiliyor mu? İşte bu noktada, ortak akıl ile geliştirdiğimiz senCard Flexi ile yalnızca bir esnek yan hak platformu değil eşsiz bir tahlil sunuyoruz zira senCard Flexi ile sunulan paha önermelerinin ‘görünür’ olmasını sağlıyoruz ve entegre bir ekosistem sayesinde yan hakların İnsan Kaynakları operasyonları ile dijital temas sağlayan altyapılarla farklı bir tecrübe sunuyoruz. Daha fazla çalışanın, daha fazla şirketin muhtaçlıklarını ve beklentilerini platformumuz üzerinde entegre edebilmesini hedefliyoruz. Bu maksadımız doğrultusunda da senCard Flexi ailemize kıymetli bir iştiraki daha QNB Finansbank ile gerçekleştiğimizi duyurmaktan memnunluk duyuyoruz. Finans bölümünün önder oyuncularından, üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile 1.5 milyonu aşkın müşterisi ve toplam 11 bini aşkın çalışanı ile hizmet veren QNB Finansbank’ın esnek yan haklar tecrübesini kolaylaştıracağımıza inanıyoruz” dedi.

QNB Finansbank İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Cenk Akıncılar, “Teknoloji çağındayız ve hayatımızın her alanında inovatif eserlere gereksinim duyuyoruz. Yeni gelişen uygulamaların hayatımızı kolaylaştırması ve alternatif tahliller üretmesi noktasında verimli olduğu kanaatindeyiz. Bu sebeple yenilikleri takip ediyor, bankamız çalışanları için yararlı olacağına inandığımız projelerde yer almaya itina gösteriyoruz. Bu kapsamda senCard Flexi uygulamasını bankamızda hayata geçiriyoruz. İş birliği ile QNB Finansbank çalışanlarına şahsileştirilmiş çalışan tecrübesi sunarak esnek yan haklara sahip olmalarını sağlıyoruz. Yeni uygulamamız senCard Flexi ile çalışanlarımız, sağladığımız temel yan hakları ortasında bulunan üye şirket sigortalılarının sunduğu imkanları tek kanaldan yönetebilecekler. senCard Flexi platformu ile çalışanlarımız yan haklarını kendi beğeni ve gereksinimlerine nazaran esnek bir halde kullanabilecek. Çalışan tecrübesini her vakit önceliklendiren, insan odaklı projeleri hayata geçirmeyi vizyon kabul etmiş bir banka olarak, senCard Flexi ile yaptığımız iş birliğinden dolayı son derece mutluyuz” dedi.

Kullanıcı dostu aktif bir platform

Hayata geçirilen yeni platforma dair değerlendirmelerde bulunan ATP CEO’su Ümit Cinali; “Bupa Türkiye ile geçtiğimiz yıllarda bir arada geliştirdiğimiz senCard Flexi Esnek Yan Haklar Platformu sayesinde çalışanlara tanınan yan hakların kendileri tarafından idaresinde ikinci devri başlattık. Cet Grubu’nun geçmiş deneyimlerinden de yararlanarak oluşturulan platform sayesinde QNB Finansbank çalışanları kendilerine verilen yan hakları seçme imkânına kavuşurken, yan hakların idare zorluklarını da ortadan kaldırmış oluyorlar. Şirketlere ve İnsan Kaynakları departmanlarına, çalışanlara sağlanan yan hakların en verimli halde yönetilebilmesi için çok güçlü ve esnek bir araç geliştirdiğimizi söyleyebilirim. Çalışanlar yalnızca fiyatlarını değil, birebir vakitte şirketinin kendilerine sağladığı toplam yan hakların bedelini de bu platformdan inceleyebiliyorlar. Tüm bu avantajlarıyla, senCard Flexi Esnek Yan Haklar Platformu çalışan bağlılığı üzerinde değerli bir düzgünleşme sağlıyor” biçiminde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu