Yaşam

Prime Video paylaşıldı: Bergüzar Korel’in başrol oynadığı ‘Duğum’ filminden ilk fragman

Prime Image, başrollerinde Bergüzar Korel, Caner Cindoruk ve Serkan Altunorak’ın yer aldığı ilk yerli dizisi ‘Duğum’un fragmanını yayınladı. Sekiz bölümlük suç dramasının ilk üç bölümü 23 Şubat 2024’te yayınlanacak ve yeni bölümleri haftalık olarak yayınlanacak.

Yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği polisiye dram/gerilim dizisi ‘Duğum’un yapımcılığını Onur Güvenatam, yönetmenliğini ise Can Ulkay üstleniyor. Hikaye, tüm kimliğini doğruluk ve dürüstlük üzerine kurmuş, hırslı ve idealist bir muhabir olan Neslihan Turan’ın (Bergüzar Korel), mesleği ve annelik sorumlulukları arasında denge kurma konusunda kendini büyük bir zorluğun içinde bulmasına odaklanıyor. Serkan Altunorak, duygusal ve kırılgan bir akademisyen olan Neslihan’ın eşi Vural’a anlatıyor. Caner Cindoruk karaktere hayat verirken cinayet masasında çalışan başarılı ve saygın komiser Nejat rolünü üstleniyor.

Dizinin kadrosunda Neslihan’ın sunduğu “Tek Gerçek” programının yapımcısı İbrahim Selim, rakip kanalın sunucusu Ece Dizdar, Neslihan’ın asistanı Itır Esen ve Neslihan’ın oğlu Can rolünde Kaan Meriç Sezen yer alıyor.

(KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu