Haber

İstanbul Valisi Davut Gül Beyoğlu’nu Ziyaret Etti

İstanbul Valisi Davut Gül Beyoğlu’nu ziyaret etti. Esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Vali Gül, ilçede yapılan çalışmaları da inceledi. Beyoğlu’nda yatırımların devamlılığının önemine işaret eden Vali Gül, yeni yatırımların hayata geçmesi için gerekli takviyeye hazır olduklarını söyledi.

İstanbul Valisi Davut Gül, ilçe belediyelerine ziyareti kapsamında Beyoğlu Belediyesi’ni ziyaret etti. Beyoğlu Belediye Başkanı Haydar Ali Yıldız ve Beyoğlu Kaymakamı Can Aksoy ile birlikte ortaya çıkan Vali Gül, ilçe ziyaretine Piyalepaşa Camii’nde sabah namazını kılarak başladı. Sabah namazının ardından kahvaltı için bir merkeze gelerek vatandaşlarla sohbet eden Vali Gül, ardından Kasımpaşa, Tophane ve Cihangir bölgelerini gezerek esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Beyoğlu İlçe Muhtarları Toplantısı’na da katılan Vali Gül, muhtarları tek tek dinleyerek ilçenin sorunları hakkında bilgi aldı.

Vali Gül, Beyoğlu’nda yapılan çalışmaları yerinde inceledi

Vali Gül, bölgeyi ziyaret ederek, Beyoğlu’nda başlatılan onarım çalışmaları ile hayata kazandırılan Piyalepaşa Gençlik Merkezi (eski Kasımpaşa Piyalepaşa Bahriye-i Hümayun Tophanesi), Kulaksız Hamamı, Kasımpaşa Yeni Kaymakamlık Binası (eski Cezayir Gazisi)’ni ziyaret etti. Hasan Paşa Kışlası, Yeni Turabibaba Kütüphanesi (Eski Deniz Matbaası), Galata Kadılığı, Terra Santa Manastırı ve yeniden inşa edilen Kulaksız Polis Karakolu’nu gezdi. Beyoğlu’nda yatırımların devamlılığının önemine işaret eden Vali Gül, yeni yatırımların hayata geçmesi için gerekli altyapıya hazır olduklarını söyledi. Önder Yıldız da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Vali Gül’e teşekkür etti ve Beyoğlu tablosu hediye etti. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu