Haber

İsmail Kahraman: Türkiye Yüzyılına gideceğiz

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Konseyi Başkan Vekili İsmail Kahraman, “Yeni yüzyıl, Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ‘Türkiye Yüzyılı’ olacak ve daha da ileri gideceğiz inşaAllah. İyi bir cumhurbaşkanımız var, bir dünya liderimiz var. takdir ediyorum.”

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Konseyi Başkan Yardımcısı İsmail Kahraman, çeşitli programlara katılmak ve ziyaretlerde bulunmak üzere Afyonkarahisar’a geldi. İsmail Kahraman, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından yaptırılan Halk Ekmek Fabrikası’nın açılış törenine katıldı. Belediyenin Fuar Alanı’ndaki yerleşkesinin açılış törenine Vali Kübra Güran Yiğitbaşı, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ve protokol üyeleri de katıldı.

‘YENİ YÜZYIL TÜRKİYE’NİN YÜZYILI OLACAK’

Burada konuşan İsmail Kahraman, geçmişe nazaran artık devletin ve belediyelerin vatandaşın acısının yanı sıra sevincine de ortak olduğunu belirterek, “Acılar paylaşılıyor, birlikteyiz, birlikteyiz. İhtiyacımız olan bu.” Birlik ve beraberliğe ihtiyacımız var. Ayrılıklar yanlış. Biz geçimimizi buradan sağlıyoruz ama özel girişim de “Biz buna engel olmayacağız. Halkın inisiyatifini engellemeden, devletle birlikte yürümemiz, yürümemiz gerekiyor. Yeni yüzyıl Sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi ‘Türkiye Yüzyılı’ olacak ve daha da ileri gideceğiz inşaAllah. Uygun bir başkanımız var, bir dünya başkanımız. Kıymetini bilmemiz lazım” dedi.

Konuşmaların ardından günlük 50 bin ekmek üretim kapasiteli fabrikanın açılış kurdelesi İsmail Kahraman ve protokol üyeleri tarafından kesildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu