Teknoloji

iPhone makyajı Android için WhatsApp’a geliyor

android için kullanılır WhatsApp uygulaması , yakında yeni bir tasarıma kavuşabilir. Yıllarca yeni bir arayüz talep eden kullanıcılardan sonra şimdi uygulama için iPhone’da bulunana çok benzerYenilenmiş bir alt gezinme çubuğu üzerinde çalışıyor.

Bu bilgi, WhatsApp’ın gelecekteki bir güncellemede uygulanması içindir. yeni bir kullanıcı arayüzüWABetaInfo’dan gelen Android kullanıcılarının yeni skini şu an için test edemediğini ancak WhatsApp’ın bu değişiklik üzerinde çalıştığı bir gerçek.

WABetaBilgisi

Yenilenen tasarımı ile Android için WhatsAppuygulamada gezinirken daha çağdaş ve sezgisel görünecek ve kullanıcıların tek bir dokunuşla sohbetlere, topluluklara, durumlara ve aramalara erişmesine olanak tanıyacak.

Ve ayrıca, Naberyakın zamanda yöneticiler ve topluluk üyeleri için yeni özellikler duyurdu.

Yöneticiler için Yeni Denetim: WhatsApp, yöneticilerin bir kümeye kimlerin katılacağına karar vermesine olanak tanıyan kolay bir araç geliştirdi. Bir yönetici, kümesinin davet temasını paylaşmayı veya kümesini bir toplulukta katılabilir hale getirmeyi seçtiğinde, artık kimlerin katılabileceği konusunda daha fazla denetime sahip olur.

Basitçe Ortak Kümelere Bakın: Oluşturulan daha fazla Topluluk ile WhatsApp, insanların birbirleriyle ortak kümelere sahip olduklarını anlamalarını kolaylaştırmak istiyor. Kullanıcılar ister birisiyle paylaştığı bir kümenin adını hatırlamaya çalışıyor ister 2 kişinin ortak kümelerini görmeye çalışıyor olsun, artık bir kişinin adını kolayca aratarak ortak kümelerini görebilirler.

haberhasankeyf.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu