Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Onlarca Kanaldan Aynı Anda Canlı Yayında Soruları Yanıtladı

Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan, 20’den fazla kanalın ortak yayınında 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın aynı anda birçok kanalda yer alması sosyal medyada tepkiyle karşılandı. Kanallarda yayınlanması gereken diziler son dakika kararıyla yayından kaldırıldı.

Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 20’den fazla kanaldan canlı yayına girerek gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhur İttifakı’nın Cumhurbaşkanı Adayı Erdoğan, 20’den fazla kanalın ortak yayınında 14 Mayıs Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan’ın birçok mecrada yer alması sosyal medyada vatandaşların tepkisini çekti.

Erdoğan’ın yayını sürerken seçim yarışındaki rakibi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı. Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:

* Bir söz daha söyleyeyim mi? Biz bu ülkeyi yönetirken bir daha tüm kanalların birebir içerikle yayın yaptığını göremeyeceksiniz. Demokrasi sözü veriyoruz. Çok güzel, çok olağanüstü bir şey demokrasi, hani…

habereyupsultan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nakliyat
Başa dön tuşu